2024-01-07

Konferencja SMRI 21-26 Kwietnia 2024 Kraków

Szanowni Członkowie Stowarzyszenia,

Mamy przyjemność poinformować Was o nadchodzącej konferencji zorganizowanej przez Solution Mining Research Institute (SMRI), która odbędzie się w Krakowie w kwietniu tego roku (2024).

Pragniemy podkreślić, że istnieje możliwość zgłaszania referatów na tematy związane z naszym obszarem zainteresowań. To doskonała szansa dla naszych członków, aby aktywnie uczestniczyć w konferencji, dzielić się swoimi osiągnięciami oraz nawiązywać wartościowe kontakty z profesjonalistami z branży.

Zachęcamy każdego z Was do rozważenia udziału w konferencji i zgłaszania referatów. Termin zgłaszania upływa 19 stycznia, dlatego warto się pospieszyć.

Więcej informacji na temat konferencji oraz procedury zgłaszania referatów znajdziecie na oficjalnej stronie Solution Mining Research Institute: https://www.solutionmining.org/spring-2024-conference

Dziękujemy za aktywne zaangażowanie i liczymy na liczne zgłoszenia naszych członków!

Więcej informacji: SMRI_S2024_Call_For_Papers

Z poważaniem,